| Cristizz21 a întrebat:

Salutare tuturor!
Ce jocuri bune si mai frumoase as putea sa joc pe un:
Samsung RV 510
processor: Celeron(R) Dual-Core CPU T3500 @ 2. 1GHz 2.09 GHz
RAM: 3.00 GB
Placa video: Mobile Intel(R) 4 Series Exprexx Chipset Family
Sunet: Realtek High Definition Audio

Tin sa mentionez ca pot rula FIFA11 dar unele jocuri mai vechi de cat ea nu. Stiu ca nu e o placa video pentru gaming dar ce se poate juca pe ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fifa 13, dirt 3 battlefield 3, need for speed the run, max payne 3. left 4 dead 2, fifa 10, dirt 2, cs sourace, dead island riptide, grid 2 race driver grid, need for speed shift 2