| marius6543 a întrebat:

Salutare tuturor!
Intrebarea aceasta este pentru toti ce joaca minecraft.
In minecraft cand vreau sa iau un item si sa nu il mai mut eu cum fac sa il duc direct unde vreau si doar apas un click caci vad la altii cum fac si eu nu stiu crying.
Fundoi.

3 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Reformuleaza intrebarea.

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Nu inteleg deloc intrebarea ta. Incearca sa reformulezi. M-am pierdut de tot. Deci ce vreai sa faci?

| marius6543 explică:

Salutare tuturor!

Intrebarea aceasa este pentru toti ce joaca minecraft.

In minecraft cand vreau sa iau un item eu il mut cu click dar eu vreau doar sa apas un click pe el si sa apare de ex in cufar si nu stiu cum sa fac crying.

Fundoi!