| Tudor_Stoica_1993 a întrebat:

Salutare tuturor jucatorilor de FIFA ULTIMATE TEAM 14, Stiti de unde pot lua coins pentru FIFA 14? Daca m-ai sunt care vand coinsuri pentru fifa 14, sigure, mersi fain

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Https://www.mmoga.com/FIFA-Coins/FUT-Coins-PC/

Uite site-ul asta, mmoga, care este sponsorizeaza pe multi youtuberi care joaca fifa(w2s,ksi etc.)si este de incredere.Am luat coins de pe asta de fiecare data si a fost foarte rapid, in 20 minute-40 minute maxim.Eu iti recomand sa strangi bani de fifa 17, apare in cateva saptamani si va juca multe persoane jocul respectiv.