| tyger10 a întrebat:

Va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare ca cel care imi va raspunde ii dau funda.
Va rog frumos am luat jocul Just Cause 2 si nu imi merge l-am instalat tot am incercat pe toate windows-urile si pe windows 7 degeaba uitati o imagine asa imi zice http://img197.imageshack.us/img197/8026/unledfrq.png in plus am si steam de ce nu imi functioneaza jocul?

Răspuns Câştigător
| mihai10_8918 a răspuns:

Este original? Te-ai uitat daca ai destul spatiu? Poate PC-ul tau nu poate sa il ruleze si iti trebuie alta placa video si un nou procesor si poate si ceva Ram in plus.

1 răspuns:
| tyger10 explică:

Am tot ce imi trebuie dar imi da eroare aia nu stiu de ce.