| POPUBOGDAN2004 a întrebat:

Salutare, vreau sa imi achizitionez un laptop, buget pana in 2700lei, sa ruleze CS GO, GTA 5, FORTNITE, ETS 2 etc. ( sa mearga totusi decent ). Eu m-am gandit la optiunea aceasta : https://www.pcgarage.ro/......ow-black/. Am ales acest laptop deoarece are si un SSD pe care vreau sa pun windows-ul dar dezavantajul este ca are doar 4gb de RAM. Incurca la rularea jocurilor de mai sus acesti 4gb RAM? Astept alte recomandari!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E mai mult decat ok. Totusi, de ce nu incerci sa-ti iei un pc la banii aia? Ai mesaj in privat pentru o varianta mai buna, acelasi laptop dar mai avantajos. Sunt ok 4gb, dar pe viitor ar fi ok sa ai mai mult.