| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salutari,sigur multi dintre voi stiti jocul dark orbit,cea ce vreau sa va intreb este cum pot sa fac si eu mai multe credite,nu vreau uridium, daca s-ar putea sa imi dati un hack ceva, findca degeaba ma mai apuc acum sa joc findca daca ma duc (exemplu) pe mapa 2-3 de la Eic sunt distrus sad,si mam cam saturat,vreau un hack de credite care sa imi deam ulte credite,bineinteles nu ar strica si de uridium,,nu este neaparat un hack, ceva acolo care sa mearga, va multumesc!

2 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

=]] hack pentru asa ceva nu o sa vezi nici in 2050.Cand omori un "Streuner" serverul iti trimite tie niste pachete cu informatii care la randu lor se trimit inapoi la server si iti apare tie acolo ca ai primit +200 credite.Am incercat si eu cu diferite programe...Dar vezi tu ...nu se poate decat daca iti faci singur programu tau de citit/trimis date.Am folosit si eu "hack" de la altii si am luat ban dupa o vreme buna.Eram full lvl 17.incearca UDOBot(fa-ti un cont nou pe dark orbit, probeaza-l si foloseste-l acolo)