| Ovydiw a întrebat:

Salutari Tuturor fanilor de Metin2 Private server!
De aproximativ cateva saptamani s-a deschis un nou server de metin2 privat >- Metin2HardCore ( Www.Metin2HC.Com )
Acest metin este Hard PvM, nu se face Lv mare foarte repede.
Pana la Lv80 se creste foarte bine V2 cu buff si roua si licori >-- pana la Lv85 se creste bine V3 la golemi >-- iar pana in final Lv99 se creste in Catacombe!
Pe acest server este event Cufere-Clar-de-Luna activ tot timpul (event 4ever) care din ele cad si perle.
In fiecari vineri se face event OX - Sau In mapa de evnte!
Se fac iteme +9 destul de usor si armura de safir care se face din otel+9 se face usor pentru ca faceti rost de ele de la palyeri cu 100kk. apoi o faceti posedata si in viitor poate o sa bage si king.
In cateva saptamani de cand a fost deschis serverul este destul de populat si asteptam in continuare noi playeri!

Va astept sa va alaturati distractiei si sa uitam de plistiseala cu :

www.metin2hc.com

P.S >- Daca intrati pe server dati-mi PM la numele: OvYdiW
O sa va ajut cu iteme/bani/intrebari server!
Va astept!

1 răspuns:
| secret95 a răspuns:

Intra pe booter.ro sau metin. booter.ro
Comunitatea are si server gta san andreas multiplayer rpg. booter.ro:7777 nu o sa regreti.