| imDany a întrebat:

Salutere stiti cumva un Game Racing frumos,dar sa nu fie acestea:Nfs Carbon, Most Wanted si trebuie sa nu aibe cerinte prea mari fiindca eu am :
Ram-1.5Gb

Procesor- Intel Dual-Core 3. 0Ghz

Placa video- Nvidia Gforce 512Mb

Dau funda raspunsului cu cel mai tare joc.

Răspuns Câştigător
| ggooggllee a răspuns:

Dirt 3 sau daca ai windows 8.1 cea mai buna alegere ar fi Asphalt 8 de pe market.

1 răspuns:
| o0AdryaN0o a răspuns:

Salut,ai putea incerca Revolt, jocul este destul de dragut, trebuie sa faci curse cu tot felul de masinute de jucarie si sa castigi trofee, poti lasa capcane in spate ca sa ii inpiedici pe adversari sa castige...rachete e fain jocul..si inca un jocbig grinirt, nu ti-as recomanda Dirt 3 pentru ca necesita un pc mai bun, mi se pare ca poti juca si Dirt 2. Succes