| Bogdii a întrebat:

Salutt! Am si eu o mare problema cu METIN2. Problema este urmatoarea: intru in metin2, intru pe cont, si dau ENTER pe caracterul ales, dupaa aceea ar trebui sa mi se incarce ceva acolo jos (stiti voi) mie acel ceva nu mi se incarca ramane blocat... va rog ajutatimmaaaaaa!
Fundaaaaa!

4 răspunsuri:
| NIMENII a răspuns:

Reinstaleazal!

| Bogdii explică:

L-am dezinstalat... degeaba m-am gandit ca este de la windows si mi-am reinstalat si windows-ul si degeaba tot asa face...

| Bogdii explică:

Degeaba am reinstalat metinul si tot asa imi faci si am reinstalat si windows-ul si tot asa imi face... dar totusi mersi!big grin

| Amanda14 a răspuns:

Nicio funda? hai ca iti spun eu ok deci nu ti se incarca bara aia nu? ce spui de un nou calculator? saaaau mai incearca de multe ori pentru ca s-ar putea sa fi fost din cauza metinului si mie mi s-a intamplat asa de multe ori!