| razvy99boy a întrebat:

Salz TPU am si eu o intrebare...deci joc metin2 si vreau sa fac un gameplay la un server privat si vreau s ail filmez cu programul hypercam. dar eu vreau sa pun pe fundal si muzica si scrisuri sa prezint serverul (scrisuri ca la lyrics melodii)stie cineva un program de fakkut asa ceva? sau daca stiti lasati si nsite instructiuni sau un video de utulizare va multumesc

1 răspuns:
| ThunderBirdB a răspuns:

Filmeaza serverul si iti rezolv eu restul. contacteaza-ma pe kenthd21@yahoo.com