| Gicutzu23 a întrebat:

Salzz TPU am nevoie de ajutor si scuze de categorie dar habar n-am la cine sa apelez, deci : Am un prost pe facebook care comenteaza cacaturi la poze si vreau sa il sterg de la prieteni... Eu daca l-am sters. nu mai are cum sa mai vada ce postez nu?

P.S: Vreau sa stiu doar daca mai vede ce postez sau daca pun poze etc. nu injurati.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa-l si blochezi. Sus in dreapta e un lacat. apesi pe el si-ti apar trei alte butoane. Pe unul este un cerc rosu cu o linie alba si scrie Cum sa blochez o persoana care ma deranjeaza. Apesi acolo si ii scrii numele de pe Facebook. O sa-ti apara o lista cu persoane si dupa avatar il alegi pe cel ce vrei sa-l blochezi.