| paul55 a întrebat:

Sault TPU happy

As cauta pe cineva sa jucam impreuna minecraft si alte jocuri ( vorbin pe skype) iar eu sa filmez si sa postez tot ce filmez pe youtube. Caut pe cineva glumet, ( dar cand e vorba de treaba sa fie mai serios) sa stie sa joace minecraft ( nu doar sa puna un cub, sa stie sa bage si moduri, texture packs, sa faca servere) si sa aiba skype. Daca sunteti intresati, lasati-mi adresa voastra de skype in raspuns si va contactez ( maxim 3-4).

Daca sunteti mai multi, nici-o problema.

Răspuns Câştigător
| snkNeonSound a răspuns:

Pai eu am experienta de minecraft de 4-5 ani, sunt glumet, dar iti dau o idee ( daca bagi mai mult de 2 in conversatie, si cu program de filmat = lag, asa ca sa fim doar noi 2

skype : snK. - Ne0n ( s0uNd )

skypul tau care este ca sa nu dau acc la toti fraierii ok?

scriel in comm

2 răspunsuri:
| paul55 explică (pentru snkNeonSound):

Este Oprea Ionut

| snkNeonSound a răspuns (pentru paul55):

Ok