| Ibanez a întrebat:

Scuze categoria happy Buna TPU! Am un volan PC Trust si as dori sa ma ajutati dandu-mi macar 2 jocuri unde se poate utiliza. Nu nfs deoarece il am deja. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RobertBRC a răspuns:

Iti sugerez sa joci Test drive unlimited 2 ii super cu volan deoarece poti conduce din masina in caz ca nu ai cerintele incearca test drive unlimited 1 ii la fel de fain si are cerinte mai mici.

2 răspunsuri:
| SnoopDog19 a răspuns:

Toate jocurile cu masini merg la volan pentru pc doar ca tree sa setezi tu din setarile jocului ca sa mearga cu volanul
Poti sa descrci de aici jocuri cu masini
http://www.portalroman.com/download/Jocuri_Masini.html

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Street Legal Racing Redline;
Test drive unlimited 1, 2;
Dirt 2, 3;
Bus Simulator 2008, 09, 10, 11, 12;
Euro Truck Simulator 2008, 09, 10, 11, 12
Burnout: Paradise City;
Blur.

Bafta!