| Ajutorulmic a întrebat:

Scuze de categorie dar asta e cea mai populara.Cine joaca triburile cum sti cand te ataca cineva? Apare undeva? Funda la cel mai rapid raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Si cand ataci tot jos iti apare, acolo sub sat. Iti arata pe cine ataci, cat timp mai este pana ajunge atacu etc..si cand primesti sau trimiti sprijin la fel iti arata.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, eu joc si nu, nu iti apare nicaieri cel putin mie nu imi apare.

| Wehes a răspuns:

OnuOnulica : N-ai jucat in viata ta sau chiar esti retardat.
Normal ca apare, iti apare JOS, sub sat, cate atacuri si din partea cui vin si timpul in care ajung la tine in sat.

| Ajutorulmic explică (pentru Wehes):

Adica unde sunt si alea unde ati apari si cand ataci? tot acolo sunt?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Da, iti apare in meniul principal. Succes!