| Luci_Rusu_2000 a întrebat:

Se merita sa imi instalez windows 10 sau 8 pe pc meu? Pentium R Dual Core CPU T4200 2,00 GHz, 4 Gb, Nvidia Geforce G102M.Daca nu merita spuneti-mi ce jocuri merge sa ma joc pe el?

1 răspuns:
| Pantelimon01 a răspuns:

Nu merita fiind ca windows 10 mananca o gramada de ram si componentele sunt cam vechi si nu prea poti rula jocuri noi pe placa ta video.
Cat despre jocuri incearca skyrim sau hitman absolution (sunt jocuri foarte bune si deloc pretentioase.