| JeLeu a întrebat:

Se pricepe cineva la editat filme. vreau sa zic efecte si tot felul'...
Daca aveti site, cont youtube/facebook/twitter o sa vi-l pun in description
De cateva zile le-am promis cam la 100-150 prieteni de pe steam un montaj black ops
Faza este ca nu stiu sa-l editez asa bine... happy nu ma prea am cu astea
Daca cineva este interesat, dati-mi pm cu id-ul/email-ul vostru pentru detalii

1 răspuns:
| pufosheniaaa a răspuns:

Pai ai programe de editat? incearca videopad editer poti sa scurtezi filmul sa adaugi subtitrare si multe altele