| Skit333 a întrebat:

Shooteruri bune gen far cry sau call of duty stiti? Si care e mai tare Far Cry 3 sau Metro 2033?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crysis 2 si 3, max payne 2 si 3 stalker, call of duty toata seria, battlefield toata seria, gta toata seria, dead space 1, 2, 3, medal of honor, medal of honor warfighter.
Si mai bun este far cry 3

| LittleEvil666 a răspuns:

Crysis 1,2, 3
Half-Life 2 si Episode 1 & 2
Dishonored
Dead Space 1, 2, 3
S.T.A.L.K.E.R Shadow Of Chernobil & Call of Pripyat
Sniper Ghost Warrior
Daca iti plac Westernurile
Call of Juarez Bound In Blood
Medal Of Honor ultimile 2 jocuri
Battlefield 3

Si legat de intrebarea ta nu poti sa le compari aceste jocuri din punc de vedere al storyului nu au legatura, ca grafica Metro jucat pe Maxim al bate pe Far Cry 3 dar oricum nu poti sa le compari ambele sunt frumoase depinde si de gusturi.

| Bad2Fast a răspuns:

Crysis 3... Clar Far Cry 3