| blanco95 a întrebat:

Slaut TPU! De curand am inceput sa joc Football Manager Handheld 2013 pe o tableta android.Problema este ca,de fiecare data cand incep o cariera,dupa cateva luni, armonia din cadrul echipei(harmony) incepe sa scada rapid.Am incercat sa vad de ce,am incercat mai multe metode pe care le-am vazut pe diferite site-uri, insa fara nici un rezultat.Ce as putea sa fac pentru a remedia asta?

1 răspuns:
| oldschoolrom a răspuns:

Pai poate ca din cauza rezultatelor mai slabe sau facand transferuri cei vechi sunt suparati.Cauta pe http://community.sigames.com/ faci intai cont si posteaza la topicul special, desi este in limba straina.