| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri de pc care merg doar pe windows 8.1. Adica care sa nu mearga pe windows p, vista 7 etc. Doar 8.1.

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Ia de aici jocuriwinking
Far.Cry.4
Battlefield.4
Battlefield.3
Need.for.Speed.Most.Wanted.2012
Grand.Theft.Auto.V
Grand.Theft.Auto.IV
Dying.Light
Wolfenstein.The.Old.Blood
Call.of.Duty.4.Modern.Warfare
WWE.2K15
Sniper.Elite.3
Watch.Dogs
Far.Cry.3
Call.of.Duty.Black.Ops 1 and 2
Hitman. Absolution
Serious.Sam.3
Devil.May.Cry.4
Southpark.Stick.Of.Truth
Medal.of.Honor.Warfighter
Deadpool
The.Witcher.2
Sims 1 2 3 4
Outlast
Prototype 1 and 2
Crysis 1 2 3
Tomb.Raider

4 răspunsuri:
| Nustiucinece a răspuns:

Salut stii ca cerinta ta e imposibila? Nu exista jocuri care sa mearga doar pe un tip de windows. Daca vrei jocuri mai noi care sa mearga pe 8.1 te pot ajuta cu placere!

| Dragos636 a răspuns:

Nu este posibil. Orice joc care merge pe 8.1 merge si pe 7.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Nustiucinece):

Am gasit pe google un joc skulls and the shogun sau ceva de genul care ar merge numai pe windows 8. Am mai descoperit ca jocurile de pe magazin play merg doar pe windows 8, deci nu e chiar imposibil.

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Nustiucinece):

Si as vrea niste jocuri noi care sa mearga pe win 8.1. (am i5 4210u 1, 7 ghz 4 cpu cu turbo boost pana la 2, 7 ghz, 4 gb ram, nVIDIA 820m 1 gb, hdd 1 t)