| FzKr a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri faine pe pc.Care le-ati jucat si v-au placut.

5 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Sunt multe... Nu le pot enumera... Dar sa stii ca le iau de pe www.onlyus.ro, Toate jocurile le iau de acolo;)!

| TupacAlive a răspuns:

Păi depinde ce categorie de jocuri îţi place...
Dacă îţi plac shooter`ele joaca James Bond Quantum of Solace
Dacă îţi plac jocurile adventure joaca Prince of Persia ( Toate editiile)
Dacă îţi plac jocurile sportive joaca Nba 2K10, Fifa 09, Pes 2011, NHL.etc
Dacă îţi plac jocurile racing joaca un Nfs Shift 2 sau Nfs Undercover
Dacă eşti plictisit şi n-ai chef de jocurile de mai sus joacă un Sims 2 sau nişte jocuri online gen metin 2...

Uite iţi las si un top al jocurilor mele preferate
1.Prince of Persia The Sands of Time
2.The Godfather 2
3. Splinter Cell Pandora Tomorrow
4.Fifa 09 ( ştiu ca suna cam ciudat. adica " bă, a aparut 2010, 2011 tu tot 09 joci?".pai ăsta mi se pare mult mai bun, ştii cum e "gusturile nu se discuta"
5.Tony Hawks Pro Skater 4 & Tony Hawks American Wasteland
Lista poate continua, dar prea imi vin acum jocuri in caplaughing
Sper ca o sa ai chef sa citeşti tot ce am scris aicilaughing)

| Albatross a răspuns:

Infernal,Vivisector,The Mark,Contract J.A.C.K.,Total Overdose,UberSoldier,Crimes Of War, No One Lives Forever 2, RogueWarrior,RogueTrooper,Mademan, Spyhunter Nowhere To Run, Alpha Prime AND The Hell In Vietnam.

| Dragosmarian a răspuns:

Call of duty 1, 2, 4; fifa 09, 10, 11; prince of persia 3, 4; crysis 1; Nfs Most Wanted, Undercover, carbon etc.

| ClaudiuCluj4 a răspuns:

Pai eu zic sa incerci fifa, cabal, DOTA