| Ctmfresh28 a întrebat:

Spuneti-mi niste servere de SAMP (RolePlay sau GodFather)care sa fie hostate.deschise recent si care sa caute staff si leaderi si sa aiba cel putin 10 playeri constant.

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Un server romanesc roleplay recent deschis in martie 2016 [CC-RP] Romania Roleplay [0.3.7] IP: 89.34.25.16:7777 se cauta staff pe server care sa stie ce inseamna roleplay, contul in faci in joc dupa ce raspunzi la intrebari dai /q si astepti ca contul tau sa fie activat, maxim o zi.

| xWeasel a răspuns:

Romania gold stunt, convoy trucking.