| Onlyshadowsinmylife a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce este interesant in jocul Minecraft, eu sincer vad doar o grafica rea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca are grafica foarte proasta desi nu ma joc, faptul ca poti sa creezi multe chestii este interesant...

| 98Enigma a răspuns:

Care e problema cu grafica?

| RagingZeus a răspuns:

Stiu cum te simti, eu cand aud de minecraft mi se face scarba. Nu am inteles si nu o sa inteleg niciodata ce este asa aparte la acea grafica, care se pare ca este destul de apreciata.

Poate ca astora le-o placea sa aiba posibilitate de a crea ce isi doresc, habar nu am.