| UnDeaD96 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce la CS nu vrea sa mai meaerga in acelasi timp pe w+d ca inainte. Lam dezinstalat si reinstalat si tot degeaba.Va rog frumos daca stiti ce are spuneti-mi si mie

2 răspunsuri:
| Robbe a răspuns:

Poftim: Download
Este un cfg. Mai intai il pui in Counter-Strike/cstrike, apoi intri in joc si scrii asta: exec sal.cfg
Apoi iti va merge la fel, iar unele schimbari le mai faic tu cum iti plac.

| Anonymus314 a răspuns:

Nu-ti mai merge pentru ca tu ai intrat pe un server care ti-a modificat configul si ti-a pus un script in el.