| DavidMetin2 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu multiplayer gen:Counter Strike, Metin2, Cabal, 4 Story.
Cel mai bun raspuns primeste

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Para world
World of warcraft
Soulbringer
Age of empires.

| PaulCopcea a răspuns:

Rune of Magic, Perfect World, League of Legends!

| Drragos a răspuns:

World Of Warcraft, fara nici un comentariu. A fost cel mai jucat de cand a aparut ( 2004 - prima parte, in prezent are 4 ) si este cel mai jucat joc MMORPG online, se poate juca si pe original ( cu bani ) dar si pe servere piratate, adica free. ( wow.multen - cel mai bun server free ). Este jucat in prezent de zeci de milioane de oameni din intreaga lume si ramane numarul unu in lume! Eu il joc din 2005 pana in prezent ( pe original ), dar problema e ca nu se compara cu metin straight face, adica nu il poate juca orice copil de 10 ani. Trebnuie sa stii si ceva engleza.

| ChromePlay a răspuns:

League of Legends si Dota 2 - BEST MOBA
Aion. Neverwinter, Skyrim Online - BEST MMORPG