| ddanmetinmedia a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri de tot felul la pc meu:
Processor:AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, MMX, 3d Now,~1. 8Ghz
896 mb ram
Placa video 128.0 mb
Chip Type ATI Radeon x1200

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Hmm te cam trage in jos ramul si placa video.Incearca seria gta pana la san andreas metin 2 cs cross fire(nu sunt sigur daca iti merge poate daca iti iei ram 1, 5 gb sau chiar mai bine 2 gb)asa poti incerca seria hitman pana la contracts cred.Pe browser iti recomand toate jocuri goodgame(gangster, bigfarm, empire). Poti incerca si halo 1 DOOM 1 si 2(2 nu sunt sigur) fifa 07 etc. Funda?

2 răspunsuri:
| sliferTM a răspuns:

Hallo 1
minecraft
hallo 2
nfs underground2
nfs world
batalfild 1986 sau nu stiu cat eralaughing
batalfild 2
nascar race...

| adrianmihai001 a răspuns:

Iti zic eu race 07 gran turismo 4 halo2 cs gta 3 fifa 08 metin 2