| BosSu_UrSu_1997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru pc meu! am placa video Nvidia fx5200 de 128 mb.Procesor AMD Athlon(tm)64 procesor 2800+
1.80 ghz, 1. 00gb Of RAM

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Citez: Spunetimm si mie niste jocuriii!
In ce limba e chestia asta?
Da-le dracul de jocuri! Pune si tu mana pe un nenorocit de abecedar, in puii mei!

| soloangel01 a răspuns:

Nu prea ai ce juca...eu tot pe un sistem dinasta voiam sa joc gta4 laughing. Incearca gta san andreas, incearca sa faci toate misiunile, sau poti juca online(SA-MP). Cred ca poti juca si fifa 07.GTA 3, da e cam varza, eu l-am jucat si nu mi-a placut! Max Payne 2 poate o sa iti mearga, ala e fainut.

| only2k a răspuns:

Rogue Tropper(e gen Call of duty[l-ai putea incerca si pe asta]), Mafia, Cossacks, Stronghold,thinking umm să mă gandesc..gta-vice city, posibil need for speedthinking Cam atâtea îmi vin acum în minte happy.