| hiigee a întrebat:

Spuneti-mi si mie servere de ZM, pe CS. cele mai multe si bune au fundita happy

Răspuns Câştigător
| GeOCooL_2532 a răspuns:

Cel mai tare server zm este zm.illegal.ro!
Alte servere ZM : zm.diavola.ro, zm.mnx.ro;)
Aici sunt o multime de servere ZM : http://play.celife.ro/Zombie.php :) Sper ca ti-am fost de ajutor.

74 răspunsuri:
| Adrian123457 a răspuns:

Zm.godplay.ro

| Polistu_Dali_1997 a răspuns:

Zombii.hopto.org hai ca e calumea rauu! 10 lasermine

| curcanos a răspuns:

Pai cred ca e zm.diavola.rowinking

| JohHnny a răspuns:

Hai pe sv asta! 192.168.0.128:27015

| Nicolae_Alexandru_2000 a răspuns:

Zm.HiseOfHell.Ro sau 82.77.230.88:27015

| Barbu_Danyel_1997 a răspuns:

Sv de cs cs.cruciatii.ro cu adm de treaba harti diferite

| vLdCS a răspuns:

Bacau.ALphaCs.Ro/109.163.232.178:27015 --> PT admin fa cerere pe wWw.aLphaCs.Ro

| GABYTZA17 a răspuns:

Cel mai tare server se dau admin gratis

| alexal3x a răspuns:

Io cred ca cel mai bun este Bacau.alphacs.ro faci repede amo +la inceput 250 ammo dai funda

| LaurZoZoSorica a răspuns:

Zm.CsForce.Ro

| CodryX a răspuns:

Cel mai tare 85.204.190.157:27015

| axel900 a răspuns:

Zmx.cspro.ro te rog eu intra e jmceher dar n-ar eplayeri poti lua admin foarte repede doar o cerere si ai admin + vip full extra iteme la vip armura la fiecare runda gloante infinite dubla saritura arme mai jmchere ca la alt playeri cum ar fi rifle plasma... etc nu stau sa-ti zic toate armele alex_puya_2012 este idul meu contacteaza-ma daca vrei admin sau mai vrei sa stai pe sv nostru. Mai poti lua admin si daca aduci 5 playeri big grinbig grin mai simplu dar daca vrei cu cerere e trebuie ta salll incercati sv e super tare

| Pana_Seby_1996 a răspuns:

Zmgold.servegame.com

| Pana_Seby_1996 a răspuns:

Zmgolden.servegame.com

| Pana_Seby_1996 a răspuns:

Uite aici sv : zmhelp.zapto.org

| RamP3r a răspuns:

Cel mai tare server de zm este zm.over-extreme.net

| RamP3r a răspuns:

Cel mai tare server de zm este zm.over-extreme.net

| Vlad_Pirtea_1995 a răspuns:

Zm.csforce.ro e fast ammo te astep sa jucam

| ajuca a răspuns:

Server de zm zm.diavola.ro cu majuscule

| Edward1998 a răspuns:

192.168.0.4:27015 intrati, sv e cool

| cristianblaga12 a răspuns:

Zm.gadict.com :! facut de mine nu stiu daca iti place itra sa vezi :X

| easada a răspuns:

Intra pe Zm.UnRealGameRs.org e cel mai tare server eu sunt AWP sau MAVERICK/AK47

| eu095 a răspuns:

Pai asta e cel mai tare 89. 39. 75. 73:28015

| eu095 a răspuns:

Pai asta e cel mai bun89. 39. 75. 73:28015

| eu095 a răspuns:

| justfanzm a răspuns:

Zm.tekon.ro asta e marfa crede-ma e super banca se face amo repede ce vrei u

| justfanzm a răspuns:

Zm.tekon.ro se face repede amo+banca

| Ina_Alina_1995 a răspuns:

Cel mai bun sv de zm e:188.241.87.95:27015.are admini on taota ziua printre care si eu.connect188.241.87.95:27015.ijn consola
go go go move it! now
incercatil.eu zic cai cel mai tare sv

| Ina_Alina_1995 a răspuns:

Cel mai tare e; 188.241.87.95:27015.incearcal daca nu-ti place iti dau ce vrei!

| luciantimofte99 a răspuns:

CEL MAI TARE SERVER ESTE
zombie.devil.ro INATINTE ERA zm.cs1.ro dar sia schimbat numele si multi nu mai stiu de el
ACUM ARE NEVOIE DE PLAYERI