| hiigee a întrebat:

Spuneti-mi si mie servere de ZM, pe CS. cele mai multe si bune au fundita happy

Răspuns Câştigător
| GeOCooL_2532 a răspuns:

Cel mai tare server zm este zm.illegal.ro!
Alte servere ZM : zm.diavola.ro, zm.mnx.ro;)
Aici sunt o multime de servere ZM : http://play.celife.ro/Zombie.php :) Sper ca ti-am fost de ajutor.

74 răspunsuri:
| Ptm_Cocalarii_1994 a răspuns:

95.64.84.52:27015 este nou, este bun, are lasere, se dau admine gratis, are multe armewinking, extra iteme smechere foarte foarte frumos sv nu ezita sa intri! 95.64.84.52:27015

| verdecapl a răspuns:

Intrati pe zp.indugi.ro are banca si faci repede ammo

| 67567456 a răspuns:

Mah intra pe zm.cs-gothic.ro
sau zm.cs-gadaig.ro
poti intra pe biozm.servecame.com
connect zm.j2p.ro connect zm.webtcf.ro connect zp.cstrikezone.ro connect zp.godplay.ro
si ca atata
daca mai vr servere bagama la id tau de mes
raulsarac e id meu de mes
raulsarac
cu litere mici
usi legat
cum vezi raulsarac e id meu de mess "raulsarac"

| Marius255 a răspuns:

Intrati pe sv asta de ZM e combinat cu warcraft pot alege caractere poti face lvl maxim 16 la lvl 16 iei VIP gratis connect 188.212.104.173:27015

| Sen_Senotix_1994 a răspuns:

Connect zmbio.zapto.org

| unnimenidenicaieridardeundevadepecs a răspuns:

Intrati pe cel mai tare sait si daca sunteti online va baga admins serveru e zmx_AlpahaCS.ro:27015 cel mai tare server va astept cu nerabdare si va strangeti mai multi va rog sa intrati

| George_Mario_2000 a răspuns:

Buna sunt george eu joc pe connect zm.europacs.ro e tare amo, jet.admini,vipi,bomaba infectie esc...

| Fcrb_Cosmin_1991 a răspuns:

HIGHLIFEZM.INDUNGI.RO MOD Plague advanced 7.0
IP: 89.44.246.220:27015
Noaptea VIP FREE!

| Manu09 a răspuns:

Zm.bestzmtolz.ro ii super fain sau zm.skilsz.ro

| manulica09 a răspuns:

Zombie.watf.ro dar momentan e inchis

| hunor a răspuns:

Connect 192.168.2.105:27015

| Xelux a răspuns:

Cel mai tare server de zm (sa nu ii asculti pe astia ca sunt praf serverele lor), este zm3.freakz.ro (are 100 nivele, xp, credite, se face repede xp, sunt admini de treaba).Cu placere.