| Lyx3770 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un joc multiplayer shooter first person ceva gen call of duty. Eu unu joc in momentul de fata MW3 dar as dori sa incerc si altceva. Daca nu merge multiplayer e ok si single doar sa fie o poveste sau cum spun unii,, story" destu de tare altfel nu va mai pierdeti timpul sa-mi scrieti, cel mai bun FUNDA
P.Sbig grinaca puteti sa lasati mai multe jocuri nu e o problema tongue

4 răspunsuri:
| Moon4Lord a răspuns:

S4League e shooting, sau un joc calumea de actiune MMORPG si sunt classuri care folosesc arcul si cannon...(Sniper, Artillery, Shooting star...) uite aici un video cu PvP-ul: http://www.youtube.com/watch?v=B9WTaKFBsiw, daca vrei sa te apuci de Dragon Nest, contacteaza-ma pe skype: xenonsword

| Genky69 a răspuns:

Medal of honor BattleField Team Fortress2 S.K.I.L.L., Crossfire, Warface.etc cauta pe youtube "Top 10 FPS Shooters"si o sa gasesti pe cele mai bune. FUNDA?

| AnonimaAnima a răspuns:

Blackshoot, oblevion ( asta e amtic nu e shooter da e tare ) cs, battle fire parca asa se scria in fine sunt mai multe call of duty e 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, blackops si cam atat ami amintesc :-D primesc FUNDA? :-D

| Diaconu_Ionut_1998 a răspuns:

League of legends e un joc tare multiplayer cu campioni si nu-ti ma.i descriu ca mi-e lene! happySau minecraft e si multiplayer si single player! Primesc Funda!happy :*