| Bogdan1212 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un metin2 frumos sau misto

6 răspunsuri:
| Bogdan1212 explică:

Sexyboy19 baga id lastsecret83@yahoo.com vorbim pe mess

| dragos9234 a răspuns:

Nu ma joc metin dar iti pot spune ca cel mai bine este sa cresti pe un server cu viteza normala pentru ca atunci cand ajungi mare sa ai cu ce te mandri.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Metin2,jocul internatiol, un joc care provoaca obsesie la toata lumea care a inceput sa joaca, si mie, iti recomand -metin2 united sau metin2NewWorld.

| LovellyAngel a răspuns:

Iti recomand din proprie experienta: lasa-te de metin2, sau oricare alt joc online. Provoaca dependenta, obsesie sau cum vrei tu sa ii spui. Un prieten foarte bun s-a luptat sa scape de aceasta dependenta, si intr-un final a reusit chiar daca a avut mult de pierdut. Bafta!

| AndreiGrigore a răspuns:

Metin2fun -www.metin2fun.ro.EU am cont pe serverul 2 si am level 82. Daca vrei te cresc.

| LoveParis a răspuns:

Metin2 stars, e server privat cu rate de 250% si 300%, Staff-ul te ajuta cu orice problema, ba chiar au si un moderator care te ajuta sa joci metin daca nu te descurci, Funda?happy