| ningeago a întrebat:

Spuneti-mi va rog cat costa o placa video NAVIDA GeForce 7050/NAVIDA nForce 610i

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E o placa video integrata, deci nu costa ea propriuzis. ea e integrata pe placa de baza. Dar daca e sa luam dupa performantele unei dedicate, tot ce pot sa zic e ca e veche si vai de ea.

| figaro a răspuns:

Din ce zici tu acolo...e o placa video onbord, adica e intregrata pe placa de baza.Bafta

| KodrutZ a răspuns (pentru sltlp):

Iegzact. 2007 called back.

| stlucian a răspuns:

Http://www.ebay.com/......sch/items/

NU e o placa video ci o placa de baza cu o placa video incorporata