| Niku3 a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie niste simulatoare cu scoala de soferi.

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Daca vrei simulatoare de condus cel mai cunoscut astfel de simulator e Driving Simulator 2011.
Mai sunt jocuri care te pot ajuta isna nu ca primul nume.
Ar mai fi:

-Test Drive Unlimited
-Driver San Francisco
-World Racing 2
-Need For Speed Shift 2

Si jocuri precum Mafia 2 (in care trebuie sa respecti strict regulile altfel te ia politia) si Driver Paralell Lines.
Alte jocuri cu masini ar fi Flattout 2/3, Sainst Row The Third (de tip open world), The GodFather 2 (la fel ca Saints Row), etc.

Bafta!

| lucica244 a răspuns:

Bus simulator 2009 sau underground