| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Spuneti niste jocuri faine de descarcat acum recente dar sunt bune nici chiar daca sunt de amu un an.
Si as mai vrea sa adaug sa nu fie cu violenta adica cu sange impuscaturi si din astea
Multumesc dau fundita la jocurile cele mai frumoase

2 răspunsuri:
| tony98 a răspuns:

Mafia 2; gta iv sau san andreas; call of dutty; call of juarez; Crysis 2, team fortress 2, just cause 2, far cry 2. imi dai fundita plz.

| MNIDenisa a răspuns:

IMVU,Second life, Club penguin, Metin2(n-are sange big grin ) 4Story,LadyPopular, OurWolrd, Smallworlds. Poate-ti place ceva de aici.Bafta!