| Geo0302 a întrebat:

Stau in camin si doream sa imi bag internet iar telekom are TELEKOM SMART WiFi si ma intrebam este cineva care foloseste si imi poate da si mie niste informatii? Vreau sa ma joc LoL si voiam sa stiu cam la ce MS, latency sa ma astept? Este stabil? Merita?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E dezastruos pentru gaming online, latimea de banda este exagerat de mica, chiar daca ai net NELIMITAT, esti LIMITAT la 1, 5 mbps

Daca vrei viteza mai mare dezactivezi net NELIMITAT si ai viteze PANA LA 150d/50u mbps dar ai doar 80GB care se termina foarte repede.

Mai bine axeaza-te tot pe cablu, ca e mult mai ok.