| anonim_4396 a întrebat:

Stiți jocuri pentru tableta, telefon gen : Subway Surf, Pou sau de moda ceva fain primeste o fundita

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Smash hit(un joc cu bile in care lovesti diamante), despicable me minnion rush(gen subway surfers), blood and glory(un joc cu gladiatori), fifa 14, pharaos way(pacanele), te crezi destept(vrei sa fii milionar), csr racing(te intreci cu ai(boti) si multiplayer, doar schimbi viteza) etc
Sper ca te-am ajutat. Bafta.

| Deniukk123 a răspuns:

Ca sa stii am plac raspunsurile tale dar le am deja si le stiu vreau ceva nou!