| kind a întrebat:

Stie careva ce hackuri functioneaza pe Metin 2 Ro sau daca stiti vreo unul care merge in momentul de fata si unde l-as putea gasi?

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Salut!
Eu stiu cateva hackuri functionabile (adica site-uri)
Cauta la adresa:
http://www.google.ro/......tp?/search
si vezi ca sunt mai multe site-uri de hack-uri!
Succes!:D

| Adi_2195 a răspuns:

Nu merg hackuri mi-am luat un multihack by banjo si ma da afara cand il activez nu te mai chinui sa cauti pentru ca nu merg si alea cu yang hack si trade hack nu exista sunt minciun pentru a fura conturi uite mai bine apucate de dinamik mt2 e mai frumos e privat fara hamachi si nu te plictisesti happy