| Smokaraieee a întrebat:

Stie cineva cam cat la % din populatia de pe glob sunt dependenti de World Of Warcraft? (as dori un raspuns clar si din prezent)

5 răspunsuri:
| AAStar a răspuns:

Nu cred ca sun chiar asa multi, cam 40-50 la suta, 70 la suta din pamant iei si batranii(si nu cred ca ai vazut batrana care sa joace WoW)

| Kattan a răspuns:

Nu se poate spune cati sunt "dependenti". Dar din datele oficiale au in jur de 11 milioane de jucatori platitori (pe serverele oficiale).

| Smokaraieee explică:

70%? OMFG rolling on the floor) ce'ai tata esti cu capu? 70% inseamna globu pamantesc sa se numeasca World of Warcraft...straight face e injur de 2.5% mi-a raspuns cineva happy

| AlexFaust a răspuns:

Pai 70% cam asa.

| AlexFaust a răspuns:

Smokaraieee ai macar o treaba cu viata? wtf 2, 5%? da stiu e mult am zis la misto sunt 50% din populatie mai invata si tu...