| CaramidarNelutu a întrebat:

Stie cineva cand apare PES 2014 demo?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Varianta Demo apare prin august, septembrie anul acesta (2013).

PES 2014 DEMO

Probabil va intrebati cu totii cand va aparea PES 2014 DEMO. Ei bine, avand in vedere ca anul acesta Konami a decis sa schimbe motorul grafic, iar prima consola Next-Gen se va lansa de abia undeva prin luna Octombrie sau Noiembrie a acestui an, PES 2014 DEMO va aparea anul acesta foarte tarziu insa binenteles inainte de lansarea oficiala a variantei FULL. Cel mai probabil va exista doar o singura versiune DEMO fata de doua cate au fost anul trecut, iar aceasta versiune DEMO va fi lansata cel mai devreme in luna August insa este posibil ca acest DEMO sa il putem juca de abia in Luna Septembrie.
Srs: http://www.pesromania.ro/......occer-2014

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
O sa apara in 2014 prin feb parca.
http://www.chestiiutile.com/cand-apare-pes-2014.html

| VioViorel1799 a răspuns:

Din cate am citit, stiu ca apare cam la finalul lunii iulie, inceputul lunii august...big grin