| TheBestForYou a întrebat:

Stie cineva coduri bonus active pe farmerama? Daca da va rog sa mi le spuneti. Funda.
Ps:In afara de codul award.

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Coduri:,,harvesterfun''(3 ore gratuite pentru combina)-,, happyspinning''(o rotatie gratuita la roata norocului)-,, farmdroid''(3 ore gratuite combina functie GRAJDAR)-,, foodmood''(5 super hrana)-,, seedomatic''(combina functie GRAJDAR 3 ore)-,, mashable''(fantana si o incercare la roata norocului)-,, fafansarethebest''(50% mai mult PE la recoltat)-,, schule''(oaie tandemn).
Succes la farmerit!
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Alecsyyya a răspuns:

Stiu eu 2 coduri care merg sigur, le-am incercat si eu:
-pretzel= iti da o oita "inimioara dulce"
-goldoxcar= iti da 250 gerbene, 10 scenarii.

Daca vrei, poti sa ma adaugi la vecini, ma numesc Loryabel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretzel...