| nicusor55 a întrebat:

Stie cineva coduri pentru MINECRAFT?

7 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Exista doar TooManyItems, care odata instalat iti da orice resursa pe care minecraft-ul o ofera.

Link : http://www.minecraftdl.com/too-many-items-mod-1-0/

Succes!

| cornel13 a răspuns:

Mine edit iti da toate itemele si poti sa le repari cu ele pe cele pe care le ai deja.

| TryBaL a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| creativeboy a răspuns:

Http://yangmetin2ro9.yolasite.com/minecraft-hack.php... intrii pe el scrii contul premium si ce iti doresti si cat/cate iti doresti... functionabil si pe multyplayer si pe singleplayer! Succes :) Pe mine m-a ajutat foarte mult

| Hristu_Andrei_1994 a răspuns:

Da am vazut multi

| Guca_Iura_1991 a răspuns:

Stiu coduri

| 124545 a răspuns:

X-Ray te ajuta a vedea fier, diamante, carbuni, redstone etc.happy funda te rog