| cocowx a întrebat:

Stie cineva cum pot descarca si juca jocurii de PlayStation2 pe un PlayStation3?

3 răspunsuri:
| Dani21Dany a răspuns:

Nu este adevarat. Poti gasi si tu pe net un emulator. Parca era unu pe Rom-Freak. Iei ce emulator vrei si jocul. Eu fac asta am luat dolphin emulator si am descarcat niste jocuri Wii ex Mario kart Pokemon battle revolution etc si ma joc pe PC. Dai si funda?

| cocowx explică:

Am incercat sa fac sata dar am ars 2 DVD-uri

| RuSeS a răspuns:

Pai daca vrei sa descarci jocuri le pui pe un dvd da' trebuie' sa ai PS-u modat, daca nu, le cumperi happy.