| bogdan14_5722 a întrebat:

Stie cineva cum sa ajung in fisierele temporare de internet din C?

2 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Daca vrei sa le stergi poti da simplu Disk Cleanup in Disc C... Daca cauti ceva in Temporary internet files uite drumul

C>Documents and settings>Administrator(daca ai nume al calculator sa zicem alex andrei)>Local Settings>Temporary internet files

| Kaleb a răspuns:

Te duci la simbolul ala de jos,, Start", si dai pe Run apoi scrii in casuta care iti apare,,%temp%"(fara ghilimele).