| dany1598 a întrebat:

Stie cineva daca gta san adreas merge pe windows 7 profesional? adica am descarcat jocul de pe mai multe site-uri dar la fiecare dupa instalare nu mergea? sau macar daca stiti vreun joc misto multiplayer cu masini? sau orice joc pe windows 7

Răspuns Câştigător
| NeGaTiwE a răspuns:

Nu stiu cum adica sa nu iti mearga pe windows 7 eu ma joc san andreas multiplayer pe win 7 si nu am probleme sa iti zic iar un joc cu masini multi ar fi Need For Speed Worldwinking bafta

2 răspunsuri:
| Andrei1094 a răspuns:

Eu iti recomand gameranger(e un program care te ajuta sa joci online multe jocuri) intra pe site-u lor si vezi ce jocuri sunt suportate de program. uite aici un tutorial despre gameranger http://www.youtube.com/watch?v=zfDI1ATQ7BI Bafta!

| UngureanuFlorin a răspuns:

Gta san andreas merge sigur pe windows 7 dioarece daca merge gta IV gta san andreas ar trebui sa mearga fara probleme asa ca daca explici problema mai bine o sa pot sa te ajut oricum jocuri online sunt multe:NFS Hot pursuit, Shif 2 (2012).