| Lionte_Denis_1995 a întrebat:

Am o problema acum un an am descarcat batman arkham asylum ( aveam windows xp ) si imi mergea. Acum am descarcat jocul si nu imi merge imi apare o eroare cu [900] (am windows 7 si am descarcat de pe acelasi site). Ce trebuie sa fac sa imi mearga? (dau funda ).

2 răspunsuri:
| Aktra a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta la shorcut, compatibility, run this program in compability mode, Windows 98, Me.
Sau daca nu-ti merge incearca sa-ti instalezi al doua windows-uri pe PC dar ai grija ca iti trebuie multa memorie video si ram, SI SA NU UITAM EXPERINENTA IN CALCULATOARE

| Aktra a răspuns (pentru Aktra):

Scuze pentru greseala mea 'sa-ti instalezi al doua windows-uri '
Sa-ti instalezi al doilea windows am vrut sa zic