| Hughy a întrebat:

Stie cineva daca se poate pune coduri la hard-truck 18 wheels of style?

1 răspuns:
| gandhii a răspuns:

Salut, as vrea sa te invit sa joci browser-game-ul eRepublik! Vino si ajuta eRomania sa ajunga din nou Imperiul nesfarsit de alta data. Daca te hotaresti sa te inscrii foloseste acest linkl: http://j.mp/eRepublik-Register,multumesc!

Cand te vei inscrie am sa iti trimit un mesaj cu sfaturi, am sa te invat sa joci, sa cresti, sa ajungi intr-o unitate militara, si sa iti servesti tara, dar mai ales sa iti placa si sa te simti bine. La revedere!
o7