| d33nis a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi apar imaginile in start? si cum as putea repara asta? uitati cum se vede: http://img846.imageshack.us/img846/9405/nuapare.jpg

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Apasa F11 poate iti apar la loc.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci. La unii a functionat.
Mergi la Run iar dupa ce se deschide scrii in casuta aceea ''explorer.exe'' (fara ghilimele), apoi dai ok. Acum iconitele ar trebui sa se incarce si sa le poti vedea. daca nu merge da-mi un p.m(private message)

Răspuns utilizator avertizat
| d33nis explică:

Asta puteam sa fac cand vroiam eu. eu vreau pentru start menu asta sa imi apara icon-urile