| Maryaa2001_4666 a întrebat:

Stie cineva jocuri care se descarca ( pentru fete) in care sa iti faci avatare, ceva? nu vreau site-urile acestea " imvu, vSide, lady popular ". Aleg raspunsul castigator la 10 raspunsuri. Funda happy

3 răspunsuri:
| DANNA_9924 a răspuns:

Pai eu vreau fundita! deci: imvu,ourworld,miss bimbo, stardoll, 123peppy,secondlife,wizard101, ubiworld,roiworld,gosupermodel,looklet.com,meez.com,gaia online, moove.com, tweebow,barn buddy,petpetpark,pandanda,panfu, toontown, freerealms.com,runescape,club penguin,super secret, dollandthecity, awolnow.com,ozzy club,spineworld,foopets,habbo hotel,yoville,farmville,farmerama,vside,zwinky,girlsense,sorority life,mydivadoll,fantage,woozworld,weeworld,kaneva,superfashionistars,perfect world,webkinz, zooworld, pupe.ameba.jp,ejocurifete,neopets,dinerdash,cromimi.com,barbiegirls.com,social city, molehill empire,mywebface,fashioncraze,buildabearville, secretbuilders, woogiworld.

| DandYgiRL18 a răspuns:

Vside e un joc ff tare ...nu inteleg de ce nu va jucati sunt lucruri noi. nu pe toate jocurile exista saloane de frumusete si nu exista pe multe jocuri sa-ti faci propria ta emisiune televizata. pe vside poti eu am una...

| dragosxD a răspuns:

Sal.eu am un joc interesant.se cheama our world.te asiguri iti va placea.acolo joci jocuri online(la un fel d questuri)care d obicei trebuie downaldate...e super jokutongue