| ioana47specii a întrebat:

Stie cineva jocuri multiplayer interesante pentru telefon? Stiu deja de biliard, triviador, clash royale. As vrea sa joc cu un prieten.

Răspuns Câştigător
| IonutTheGamer a răspuns:

GAMEE- e o aplicatie cu mai multe jocuri, de acolo poti juca cu prietenii! *FUNDA?*

2 răspunsuri:
| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Mobile Legends
Un joc f asemanator cu League of Legends
Are o gramada de Eroi cu care lupti.
Stilul de joc este 5vs5 si joci cu toate natiile de oameni
Poti adauga si prieteni si sa faceti echipa.
Sau mai e un joc destul de mare ca memorie
World of Tanks BLITZ
E super fain, cu tancuri
Joci pe harti snechere cu multi oameni, si aici poti face Pluton cu un prieten si sa jucati amandoi.
Bafta si Sper ca te-am ajutat!

| Criss_Crissty_1999 a răspuns:

Este un joc cu lupi,online, poți să faci level omorând animale cu ceilalți, oameni de toate naționalitățile, să vă plimbați, să îți alegi lupul tău favorit.Îl recomand tuturor!
Se numește The Wolf. Sper că te-am ajutat!