| nsalion a întrebat:

Ştie cineva la zocul cs daca se poate juca cu zombi buti si cu jet+bazooka sa cumperi de la shop? Adica sa zoc cu zm in cs meu fara sa fiu online pe anumite servere. Dacă stie cineva care sunt setarile/folderele care trebuiesc inlocuite in cs(mai exact ce fel de cs poate ca nu la or ce cs merge inlocuiti buti cu zm)si are si un server cu folderele respective pentru zm(bot) si jet+bazooka de la shop bine inteles...

Răspuns Câştigător
| AlexMAV a răspuns:

Descarcati counter-strike v5 sau counter strike v6 si poti juca acolo cu zombiewinking FUNDA?