| qpattyx3 a întrebat:

Stie cineva niste jocuri online gen transformice?
Ceva care nu trebuie downloadat?
Vot si thx anticipat!

Răspuns Câştigător
| bladee a răspuns:

Cred ca nu prea iti place sa te joci niste jocuri "tari" sa zic asa.

Joaca-te si tu WoW, Metin2, Lotr bfme 2, Red Alert, Stronghold Crusader, Medieval II Total War, Rogue Trooper,

Toate aceste jocuri trebuiesc downloadate.
Daca vrei sa te joci jocuri online(fara sa fie donwloadate) scrie jocuri online pe pretenu nostru gugal(www.google.ro)

3 răspunsuri:
| KenzorVlad a răspuns:

Transformers 3 Dark of the Moon sper sa te ajute

| qpattyx3 explică:

Am jucat Metin 2, e super jocul, il ador.nu inteleg de ce spun unii ca e rau jocul.eu am note bune la school si cand jucam Metin 2 tot nu mi-au scazut.in fine acum nu mai joc.ms de raspunsuri
P.S. ADOR JOCURILE "TARI" CHIAR DAK SUNT FATA!

| dreamer_3693 a răspuns:

Incearca cabal